Posjet učitelja OŠ Dalj

Autor: Alen Hasikić, 12. 1. 2023.

U četvrtak 12.1.2023. našu školu posjetili su učitelji OŠ Dalj, kao i predstavnici udruge Nansen dijalog centra iz Osijeka u sklopu projekta KOZMOS.

Naime, cilj posjeta bio je upoznati se s provedbom Građanskog odgoja i obrazovanja kao izvannastavne aktivnosti u našoj školi.

Dobrodošlicu našim gostima zaželio je ravnatelj Mladen Majušević, prof. koji im je u ukratko prikazao proces uvođenja GOO-a u istarske osnovne škole. Nakon toga, pedagog škole Alen Hasikić, kao voditelj izvannastavne aktivnosti Građanski odgoj i obrazovanje u 6. razredu prikazao je primjere dobre prakse. Nakon prezentacije uslijedila je kratka diskusija o izazovima provedbe GOO-a u drugim dijelovima Hrvatske.

-Iznimno nam je drago da smo danas imali priliku ugostiti učitelje iz OŠ Dalj, te se nadamo budućoj suradnji.