Ministarstvo znanosti i obrazovanja sufinancira preventivni projekt naše škole

Autor: Alen Hasikić, 12. 12. 2022.

Ministarstvo znanosti i obrazovanja objavilo je javni poziv za sufinanciranje preventivnih projekata za školsku godinu 2022./2023. Na navedenom pozivu sudjelovala je i naša škola. Ponosni smo što je projekt „TI BIRAŠ!“ dobio subvenciju u vrijednosti 6.000,00 kuna, što će uvelike olakšati provedbu i kvalitetu preventivnog djelovanja naše škole.

Projekt „TI BIRAŠ!“ obuhvaća preventivno djelovanje od 1. do 8. razreda kroz razne aktivnosti i predavanja, za učenike i roditelje. Više o samom projektu saznat ćete tijekom školske godine s obzirom da ćemo objaviti vijesti o provedenim aktivnostima.

Autor i voditelj projekta: pedagog Alen Hasikić.