Projekt "Zdravlje" (Školski preventivni program)

Autor: Alen Hasikić, 30. 11. 2022.

U petak 25.11.2022. održana je provedba projekta "Zdravlje" za učenike prvog i drugog razreda, kao i za predškolce iz DV Radost (Sv. Lovreč). Naime, nositelji projekta "Zdravlje" su školski pedagog Alen Hasikić i magistra farmacije Emanuela Franko Dujmović. Učenici su sa zanimanjem popratili interaktivno predavanje Emanuele F. Dujmović, te su rado sudjelovali i u raspravi o zdravlju. Ovom prilikom zahvaljujemo na suradnji odgojiteljici Sanji Korenić, ravnateljici DV Radost  Divni Radola te Istarskim ljekarnama, tvrtkama Naturprodukt d.o.o. i PIP d.o.o. na prigodnim poklonima za predškolce i učenike.