Početak nastave u šk. god. 2022./2023.

Autor: Mladen Majušević, 3. 9. 2022.

Dragi učenici, poštovani roditelji!

Nova nastavna godina 2022/2023. počinje u ponedjeljak 5. rujna. Za učenike od 2. do 8. razreda počinje u 8 sati.

Za učenike 1. razreda pripremili smo kratki prigodni program povodom početka njihovog školovanja. Prijem prvašića održat će se u 10 sati ispred Škole. Nakon prigodnog programa prvašiće ćemo prozvati i uputiti ih njihovoj učiteljici koja će ih odvesti u učionicu. Dok se učenici upoznaju s učiteljicom i svojom školom, roditelji će u školskom holu imati malu zakusku na kojoj će se moći bolje upoznati međusobno, kao i sa školom, te uz koju mogu pričekati svoju djecu (otprilike jedan školski sat).

Za učenike od 2. do 8. razreda nastava će biti kraća nego uobičajeno te će se održati prvih pet školskih sati po posebnom rasporedu sati (za učenike od 2. do 4. razreda 4 školska sata od 8.00 do 11.30, a za učenike od 5. do 8. razreda od 8.00 do 12.20).

Autobusni prijevoz bit će prilagođen rasporedu sati te je polazak autobusa iz Bonaci uobičajeno zakazan u 7.25, kao i iz Krunčići u istom terminu u 7.25, dok je povratak predviđen u 12.20. Školski će kombi voziti uobičajenom rutom uz rasporedu prilagođenu satnicu.

Podsjećamo učenike da ponesu svoje školske torbe jer će im razrednice podijeliti udžbenike, raspored sati i ostale informacije važne za nesmetan početak školske godine.

Produženi boravak počinje s radom od utorka 6. rujna 2022. nakon nastave.

Veselimo se novoj nastavnoj godini i povratku dječjeg smijeha u učionice i školske hodnike!

Mladen Majušević, prof.