Lijepe i poticajne vijesti s Međunarodnog matematičkog natjecanja Klokan bez granica

Autor: Mladen Majušević, 13. 5. 2022.

Ove smo se školske godine intenzivno bavili našim iznimno uspješnim učenicima koji su ostvarivali sjajne rezultate na natjecanjima, o čemu smo redovito pisali na školskim stranicama. Kako je većina natjecanja rezervirana za učenike viših razreda, osobito nas veseli da su glavne zvijezde ove objave ovaj put učenici 2. razreda, što znači da Škola ima pravo i u godinama koje slijedi očekivati pregršt sjajnih rezultata.

Tako su naše dvije učenice i jedan učenik 2. razreda - u kategoriji Pčelice - ostvarili plasman u 10% najboljih učenika, i to u konkurenciji od ukupno 7058 učenika u Republici Hrvatskoj, čime su osvojili nagrade za izuzetnu uspješnost. Ti učenici su:

Herak Luana

Hodžić Tara

Terlević Alex

Velike čestitke učenicima i učiteljicama Sanji Kalčić i Ani Dodić na pripremi učenika i provedbi samog natjecanja.