Posjet hitne medicinske pomoći našoj školi

Autor: Alen Hasikić, 13. 5. 2022.

U srijedu 11. svibnja 2022. djelatnici hitne medicinske pomoći posjetili su našu školu. Tom prilikom došli su vozilom hitne, što je naše učenike posebno očaralo. Učenici su na ovaj način obilježili i Svjetski dan zdravlja koji je bio u travnju. Djelatnici hitne pomoći  omogućili su našim učenicima da kroz edukativno predavanje nauče imenovati određeni pribor koji se koristi u njihovom radu, te da isprobaju kako izgleda situacija kada hitna pomoć dođe na nečiji poziv.

Kako su se naši učenici snašli u ulozi osobe koja treba pomoć pogledajte na fotografijama.