Izvanredni uspjeh učenice Eve Palman

Autor: Alen Hasikić, 6. 4. 2022.

60. hrvatsko natjecanje za učenike i studente glazbe za disciplinu flauta u organizaciji Hrvatskog društva glazbenih i plesnih pedagoga održalo se od 4. do 8. travnja 2022. godine.

Natjecanje se odvijalo u kategorijama po dobi od I. do VII. kategorije. Ocjenjivački sud činili su renomirani glazbenici i pedagozi: Renata Penezić (predsjednica), Marija Župić Bošnjak, Branko Mihanović, Goran Jurković, Mykhaylo Kraynyk.

Umjetničku školu Poreč predstavljala učenica 4. razreda flaute Eva Palman, koja je ujedno i učenica naše škole, a osvojila je I. nagradu na županijskom natjecanju te svojim plasmanom ostvarila pravo sudjelovanja na državnom natjecanju. Evu je pripremila učiteljica savjetnica Samanta Stell, a klavirsku pratnju svirala je učiteljica Karla Šain.

U II. kategoriji u kojoj su se natjecali učenici od 13 godina i mlađi, učenica Eva Palman svojim nastupom osvojila je II. nagradu s 96,62 boda.

Čestitke od srca učenici Evi Palman i učiteljici Samanti Stell na iznimnom trudu i postignutim rezultatima!