Predstavnik MUP-a Robert Pavleković održao predavanje o vršnjačkom nasilju

Autor: Alen Hasikić, 28. 3. 2022.

U ponedjeljak 28. ožujka 2022. predstavnik MUP-a, Robert Pavleković, održao je predavanje za učenike 7. razreda o vršnjačkom nasilju.

Cilj je ovog predavanja ukazati učenicima na različite vrste nasilja, a zatim i determinirati vršnjačko nasilje. Učenici su se upoznali s posljedicama neželjenih ponašanja, kao i sa snošenjem odgovornosti sukladno dobi.

Ovo predavanje dio je Školskog preventivnog programa Osnovne škole Joakima Rakovca, a ostvaruje se kroz suradnju MUP-a i naše škole. Pored ovog predavanja, MUP će održati i predavanje u sklopu projekta Zdrav za 5.

Ovom prilikom zahvaljujemo Policijskoj upravi istarskoj i Robertu Pavlekoviću na suradnji.