Županijski prvak iz njemačkog jezika - Marko Ljubešić

Autor: Mladen Majušević, 25. 3. 2022.

Osnovna škola  Ivana Batelića – Raša bila je domaćin  Županijskog natjecanja iz Njemačkog jezika u petak, 18. ožujka 2022. godine. Natjecanju je nazočilo 26 učenika iz istarskih osnovnih i srednjih škola sa svojim mentorima.

Našu je školu predstavljao učenik 8. razreda Marko Ljubešić, koji je ostvario zbilja sjajan rezultat osvojivši ukupno 92% bodova čime je ostvario 1. mjesto u županiji.

Napominjemo kako je Marko ove godine sudjelovao na ukupno tri školska natjecanja - iz fizike, povijesti i njemačkog, iz svih je natjecanja zaslužio plasman na županijsku razinu, a svoje je nastupe okrunio ovim odličnim rezultatom i prvim mjestom.

Čestitke i sve pohvale učeniku i mentorici Melani Radić!