Odlične vijesti sa županijskog natjecanja iz biologije

Autor: Mladen Majušević, 25. 3. 2022.

U četvrtak, 17. ožujka 2022. u Gimnaziji i strukovnoj školi Jurja Dobrile Pazin održano je županijsko natjecanje iz biologije. Natjecanju je pristupilo ukupno 60 učenika osnovnih i srednjih škola. Našu su školu predstavljale učenice 8. razreda Ivana Matošović i Ella Vrzić u pratnji mentorice Ive Dujmović.

Ella je ostvarila sjajno 2. mjesto, dok je Ivana bila 10. u konkurenciji 16 učenika 8. razreda.

Kako smo već pisali, Elli je to bilo drugo županijsko natjecanje tog dana, čime je njen ionako veliki uspjeh time i veći.

Čestitke učenicama i mentorici!