Održano predavanje za roditelje: Kako biti odgovoran roditelj u moru digitalnih informacija?

Autor: Alen Hasikić, 24. 3. 2022.

Danas 24. ožujka 2022., Ana i Martina, predstavnice Centra za nestalu i zlostavljanu djecu (i Centra za sigurniji internet) održale su predavanje "Kako biti odgovoran roditelj u moru digitalnih informacija?". Predavanje je bilo namijenjeno za predstavnike roditelja svih razreda škole.

Riječ je o interaktivnom predavanju s ciljem prevencije neželjenih ponašanja kod učenika na internetu, kao i preporukama za roditelje.

Ovo predavanje sastavni je dio školskog projekta #PametnoNaNetu. Ovom prilikom apeliramo na sve roditelje da posjete mrežnu stranicu: Centar za nestalu i zlostavljanu djecu i Centar za sigurniji internet te da se upoznaju sa sadržajem koji promiče sigurnost na internetu.

Zahvaljujemo Centru za nestalu i zlostavljanu djecu na iznimnom poučnom predavanju te se nadamo i daljnjoj suradnji.

Koordinator Školskog preventivnog programa: Alen Hasikić, pedagog