U sklopu projekta #PametnoNaNetu učenici 6. razreda održali predavanje pred Vijećem učenika

Autor: Alen Hasikić, 11. 3. 2022.

Učenici 6. razreda 11. ožujka 2022. održali su predavanje pod nazivom Dobre i loše strane interneta, u sklopu projekta #PametnoNaNetu, koji je dio Školskog preventivnog programa.

Voditelj projekta, pedagog Alen Hasikić, usmjeravao je učenike kroz izradu prezentacije te pripremi izlaganja. Učenici su izradili prezentaciju kako bi ukazali na pozitivne i negativne stvari koje se mogu dogoditi u online svijetu. Posebno se vodilo računa o društvenim mrežama, pa su učenici 6. razreda iznijeli i zanimljive podatke o najpopularnijim društvenim mrežama.

Prezentacija je održana za predstavnike Vijeća učenika, a uskoro će svoj rad predstaviti i učenicima 4. i 5. razreda.

Ovakav način rada u kojemu vršnjaci poučavaju vršnjake pridonosi raznolikosti učenja i pobuđuje interes kod učenika za poučavanjem drugih.

Prezentaciju izradili:

FILIP, ERIK, SARA, ANDREJ, LANA, NATALI, MANUEL, LARA, TONI I NEOMY RIANNE.