Dobre vijesti sa županijskog natjecanja iz fizike

Autor: Mladen Majušević, 10. 3. 2022.

Dok se županijska natjecanja bez prekida i dalje odvijaju po istarskim školama domaćinima, učenici naše škole se ne prestaju vraćati s jako dobrim rezultatima.

Na županijskom natjecanju iz fizike, koje se 9. ožujka održalo u SŠ Mate Balote u Poreču, sudjelovao je učenik 8. razreda Marko Ljubešić u pratnji mentorice Mirjane Rabar. U konkurenciji 22 učenika svoje kategorije, Marko je osvojio jako dobro 4. mjesto. Valja naglasiti kako učenika očekuju još i županijska natjecanja iz povijesti i njemačkog jezika, što samo pokazuje njegovu svestranost, trud i zalaganje na više razina.

Čestitke Marku i mentorici!