Pedagog Alen Hasikić napredovao u stručnog suradnika mentora

Autor: Alen Hasikić, 1. 3. 2022.

Naš je pedagog 21. veljače 2022. imao uvid u rad od strane više savjetnice Mirjane Kazije zbog napredovanja u zvanje stručnog suradnika mentora, te je prilikom uvida predložen za napredovanje u mentora.

Pedagog je vrijedno skupljao bodove prema Pravilniku o napredovanju učitelja, nastavnika, stručnih suradnika i ravnatelja u osnovnim i srednjim školama i učeničkim domovima kroz održavanje predavanja za druge odgojno-obrazovne djelatnike, zatim kroz sudjelovanja na brojnim edukacijama; domaćim i međunarodnim usavršavanjima, održavajući predavanja na međunarodnim konferencijama, organizirajući obrazovne događaje, provodeći projekte te pišući stručne i znanstvene članke.

Podsjetimo, naš je pedagog autor znanstvenih članaka iz područja odgoja i obrazovanja, vanjski je suradnik Fakulteta za odgojne i obrazovne znanosti u Puli na Odsjeku za predškolski odgoj, doktorand na Poslijediplomskom doktorskom studiju Pedagogija i kultura suvremene škole na Sveučilištu u Osijeku s izvrsnim ocjenama, voditelj radionice za djecu s teškoćama pri Labin Zdravom gradu, član Centra za poticanje darovitosti..