Radionica "Moje poslijepodne" u 2. razredu

Autor: Alen Hasikić, 15. 2. 2022.

U sklopu školskog projekta #PametnoNaNetu iz područja školskog preventivnog programa učenici 2. razreda sudjelovali su u aktivnosti naslovljenoj kao MOJE POSLIJEPODNE koja se održala 15. veljače 2022.

Pedagog Alen Hasikić s učenicima je razgovarao o svim aktivnostima koje učenici rade u poslijepodnevnim satima, a nakon toga o svim aktivnostima se povela diskusija o tome što je dobro, a što manje dobro kod pojedine aktivnosti. Učenici su naveli kako se vole igrati s prijateljima, čitati, pisati, crtati, te igrati igrice na mobitelu.

Sljedeća aktivnost uključivala je likovno izražavanje vezano uz sve aktivnosti koje se mogu raditi poslijepodne, a da pritom ne uključuju Internet.

Cilj je ove aktivnosti bio ukazati na što kvalitetnije provođenje slobodnog vremena.

S čime se naši učenici vole baviti možete vidjeti na fotografijama.

Izvor: Alen Hasikić