Radionica „Zid različitih osobina“ u 4. razredu

Autor: Alen Hasikić, 11. 2. 2022.

10. veljače 2022. pedagog Alen Hasikić održao je radionicu  u 4. razredu pod nazivom „Zid različitih osobina“. Riječ je o radionici koja se sastojala od tri aktivnosti. Na početku su učenici ponovili pravila sudjelovanja u radionici, nakon toga krenulo se s predstavljanjem. Naime, učenici su se predstavili nekom svojom osobinom koju u izdvojili kao dominantnu. Sve osobine su nagrađene pljeskom. Tom prilikom smo saznali da su najčešće osobine: odgovoran, veseo, dobar prijatelj i sl. Sljedeća aktivnost uključivala je ispunjavanje osmosmjerke u kojoj je trebalo pronaći pozitivne i negativne osobine. Posljednja aktivnost bila je precrtati svoj dlan na papir, te napisati osobine unutar dlana. O napisanim osobinama smo razgovarali i zaključili da neke od njih možemo i poboljšati.

Nakon toga uslijedilo je predstavljanje svih aktivnosti.