Dan sigurnijeg interneta (8. veljače 2022.)

Autor: Alen Hasikić, 8. 2. 2022.

Svake godine, na drugi dan drugog tjedna drugog mjeseca milijuni ljudi diljem svijeta udruže se kako bi sudjelovali u događajima i aktivnostima kojima žele podići svijest o sigurnosnim problemima na Internetu.

I mi smo sudjelovali u obilježavanju Dana sigurnijeg interneta, 8. veljače 2022.

Na razini škole održane su razne aktivnosti:

- izrada QR kodova s raznim prigodnim porukama

- izrada natpisa Dan sigurnijeg interneta

- ispitivanje ponašanja učenika u online svijetu

- izrada postera o dobrim i lošim stranama interneta

- izrada slikovnice

- predavanja

- rad učenika Antonija Mendikovića: PPT

- rad učenika Marka Ljubešića: Poster

Za ovo obilježavanje kreiran je i eTwinning događaj. Neke od aktivnosti realizirat će se tijekom cijelog tjedna, a o tome ćemo vas dodatno obavijestiti.

Važno je podsjetiti da su sve planirane aktivnosti ujedno i dijelovi Školskog preventivnog programa naše škole.

Rad učenice Elle Vrzić (8.razred)