eTwinning projekt „Primjena različitih tehnika učenja“

Autor: Alen Hasikić, 22. 10. 2021.

Naši učenici ove školske godine sudjeluju u eTwinning projektu „Primjena različitih tehnika učenja“. Osnivači projekta su Alen Hasikić (pedagog) i Aleksandra Dužević (pedagoginja) iz Splita. Stručni suradnici u ovaj projekt uključili su i stručne suradnike, učitelje/nastavnike i učenike diljem Republike Hrvatske i regije. Projekt je jednogodišnji, te obuhvaća niz aktivnosti. Cilj projekta je da učenici uspješno primjenjuju različite tehnike u učenju. Ovaj projekt obuhvaća i obilježavanje važnijih datuma, te izradu loga. Do sad smo obilježili Dan učitelja, Međunarodni dan bijelog štapa, izradili primjer mentalne mape i loga.

Naš pedagog Alen Hasikić i pedagoginja Aleksandra Dužević iz Škole likovnih umjetnosti iz Splita 22.listopada 2021. održali su i webinar o projektu, te predstavili projekt na sustavu za usavršavanje odgojno-obrazovnih radnika.

Više informacija o projektu možete vidjeti u odjeljku eTwinning projekti, na mrežnim stranicama naše škole.