Dječji tjedan kroz projekt "Ja na biciklu"

Autor: Alen Hasikić, 14. 10. 2021.

Ove školske godine učenici nižih razreda odlučili su obilježiti Dječji tjedan na malo drugačiji način. Osmislili su projekt koji se sastojao od teoretskog i praktičnog djela. Projekt: Ja na biciklu, razradili su po temama pa je tako 1. razred  je crtao bicikl, 2. razred je izradio plakat o dijelovima bicikla, 3. razred je istraživao kojih  se sve prometnih pravila trebamo pridržavati kao sudionici u prometu, a 4. razred je pripremio prezentaciju o povijesti bicikla. .

Praktični dio osmišljen je poligonom spretnosti u vožnji bicikli na školskom igralištu. U srijedu, 13.10.2021. organiziran je poligon u spretnosti vožnje bicikli. Učenici su  bili podijeljeni u dvije skupine.  Jedan školski sat vozili su poligon učenici 1. i 2. razreda,  a zatim učenici 3. i  4. razreda. Bilo nam je jako zabavno, sve dok nas nije omela kiša! Unatoč tome, bili smo jako spretni i hrabri, poligon je vrlo uspješno savladan.. Prezentacija projekta održati će se u petak 15.10. za sve učenike nižih razreda u holu škole.

Fotografije se nalaze pod Opširnije.