Dobro nam došli, dragi prvašići!

Autor: Alen Hasikić, 6. 9. 2021.

Danas 6. rujna 2021. bio je poseban dan za naše prvašiće. Danas je započeo dio njihovog školskog obrazovnog puta. Nakon vrtića, prva obrazovna stanica je naša škola. A mi smo se potrudili razveseliti prvašiće i zabaviti roditelje. U tome nam je pomogla učiteljica Lolita Njegovan i učenici 5. razreda. To su  naši svirači Laura Anić, Eva Palman i Moreno Terlević, te recitatorica Mila Kovačević.

Uz glazbu i recitaciju, govor je održao naš ravnatelj Mladen Majušević poželivši učenicima dobrodošlicu i zaželivši im lijepe predstojeće školske dane. Uz ravnatelja, tu je bila i učiteljica prvog razreda Snježana Vujić, te pedagog Alen Hasikić. Nakon programa, učiteljica Snježana uputila se s učenicima u školu te ih upoznala s razredom. A u razredu, pored udžbenika, učenike su dočekali i prigodni darovi.

SRETNO!

Kako je izgledao prvi školski dan, pogledajte na sljedećim fotografijama.