Projekt "Naša mala knjižnica"

Autor: Ludmila Pauletić, 22. 6. 2021.

Na kraju nastave završili smo s ovogodišnjim projektom Naša mala knjižnica.

Na kraju nastave završili smo s ovogodišnjim projektom Naša mala knjižnica. Knjige koje su učenici čitali (Slučajevi Macana detektiva, Tko je Antonio, Drhturavi vitez, Tiko i Piko, U blizini živi djevojčica, Rosica i fazan)vraćene su u školsku knjižnicu da mogu u njima uživati i ostali, hodočasnik Macan je doputovao iz Duge Rese s puno dječjih dojmova, IBIS Grafika je podijelila  nagrade našim učenicima 3. razreda uključenih u projekt za najljepše likovne radove na nivou Hrvatske te smo konstatirali da je projekt bio zabavan i aktivnosti uz druženje u čitanju zanimljive i uzbudljive. Projekt nas je nadahnuo za buduće aktivnosti  koje ćemo provoditi sljedeće školske godine.