Projekt "Čitaj mi naglas"

Autor: Ludmila Pauletić, 17. 6. 2021.

Projekt „Čitaj mi naglas“ koji smo počeli ostvarivati u našoj školi u Mjesecu knjige provodili smo do kraja školske godine.

U sklopu projekta obilježili smo Svjetski dan čitanja naglas koji se obilježava 3.2., kada je učenicima trebao čitati načelnik naše općine, ali zbog produženja epidemioloških mjera ga je zamijenila učiteljica 1. razreda Sanja Kalčić.

U lijepim sunčanim danima dvorište škole je bilo prikladno za zabavljanje uz čitanje. U sjeni drveća uživali smo u lijepim riječima i druženju jer ljubav prema čitanju se razvija od najranije dobi. Uživali su učenici i učitelji jer čitanje je zabavno.