Podjela svjedodžbi, pohvalnica i nagrada učenicima

Autor: Mladen Majušević, 2. 7. 2021.

Poštovani roditelji, dragi učenici.

Podjela svjedodžbi, pohvalnica i nagrada učenicima od 1. do 7. razreda održat će se u utorak, 6. srpnja u 8.30 minuta u školskim učionicama. Za učenike će biti organiziran prijevoz školskim autobusima i kombijem točno pola sata kasnije od uobičajenih termina dolaska u školu te vas molimo da o tome vodite računa. Povratak učenika planiran je za 9.15.

Svečana podjela svjedodžbi, pohvalnica i nagrada učenicima 8. razreda održat će se u srijedu, 7. srpnja u 18 sati u holu škole. Obzirom na prostorne mogućnosti i uzevši u obzir sigurnosnu situaciju, na svečanu promociju, uz učenike, mogu doći samo njihovi roditelji.

Nakon podjele svjedodžbi, učenici i roditelji će potpisati prijavnicu za upis u srednju školu.

Na kraju ove izazovne nastavne godine svima vama još jednom  od srca zahvaljujem na trudu, suradnji i razumijevanju, a svim učenicima škole želim bezbrižne, radosne i razigrane ljetne praznike!

Mladen Majušević, prof.