Obavijest - upisi u 1. razred osnovne škole za školsku godinu 2021./2022.

Autor: Mladen Majušević, 25. 5. 2021.

Poštovani roditelji budućih učenika prvog razreda, dragi budući prvašići!

Nakon uspješno provedenog testiranja, vrijeme je da se provedu i upisi u prvi razred Osnovne škole. Upisi će se odvijati u tajništvu škole koje se nalazi na prvom katu u četvrtak 27. svibnja, petak 28. svibnja i ponedjeljak 31. svibnja od 9,00 do 12.00.

Po dolasku ispred škole, molimo vas da se najavite zvonom smještenim lijevo od ulaza, nakon čega će Vas tajnica uputiti da uđete u zgradu, ili zamoliti da pričekate nekoliko minuta u slučaju da je netko već unutra. Na upisima roditelj ispunjava sljedeću dokumentaciju (klikom na poveznicu, otvara se dokument koji možete izlistati):

Ukoliko ste u mogućnosti, navedene dokumente slobodno izlistajte i ispunite prije dolaska u školu.

Pri dolasku na upis, roditelji obavezno moraju donijeti sljedeću dokumentaciju:

1. Osobnu iskaznicu roditelja,
  2. OIB roditelja,
  3. Rodni list djeteta,
  4. Domovnicu (za dijete stranih državljana: Kopija boravišne vize i OIB koje izdaje Policijska uprava).

Za sva pitanja i nedoumice, slobodno telefonski kontaktirajte tajništvo na broj 052/448-104.

Tijekom mjeseca lipnja planiramo održati inicijalni roditeljski sastanak o čemu ćemo Vas podrobnije obavijestiti na vrijeme.

Veselimo se Vašem dolasku i s nestrpljenjem očekujemo početak nove školske godine 2021/2022.

Mladen Majušević, prof.