Rezultati županijskog natjecanja 2020./2021.

Autor: Alen Hasikić, 1. 4. 2021.

U nastavku donosimo rezultate naših učenika na županijskoj razini natjecanja za šk.god. 2020./2021. Naši učenici sudjelovali su na natjecanjima iz više predmeta, te postigli iznimno dobre rezultate. Čestitamo svim učenicima na rezultatima, kao i njihovim mentorima.

Na županijskom natjecanju iz Matematike pristupili su učenici  Eva Palman, Mia Kuhar i Laura Anić (4. razred) te učenik Marko Ljubešić iz 7. razreda. Naša učenica Mia Kuhar  (4. razred) osvojila je prvo mjesto na županijskom natjecanju iz matematike. Mentorica učenice je učiteljica Snježana Vujić.

Pod opširnije pročitajte i ostale rezultate.

Učenica Nikolina Laković (8. razred) sudjelovala je na županijskom natjecanju iz Tehničkog.

Na županijsku smotru LiDraNo pozvan je rad učenice Lane Janko (6. razred)

Iz područja Vizualnih umjetnosti i dizajna- LIK na županijsku razinu pristupile su dvije učenice 7. razreda, Ivana Matošović koja je izradila rad u tehnici kolagrafije, te Ella Vrzić koja je predstavila svoju ideju u tehnici računalnog crteža.

Tereza Čehić, učenica 7. razreda i Sofija Čehić, učenica 8. razreda pristupile su županijskom natjecanju iz Povijesti.

Na županijskom natjecanju iz Informatike sudjelovala su dva učenika, Toni Štifanić – 5. Razred i Izabela Radetić – 8. razred. Učenik Toni Štifanić osvojio je drugo mjesto.

Učenica Petra Braičin (8.razred)  pozvana sudjelovala je na županijskom natjecanju iz Biologije.

Na županijskom natjecanju iz Njemačkog jezika sudjelovale su učenice Sofija Čehić (8. razred) i  učenica Sara Pavlić (8. razred).