Zasadi stablo, ne budi panj!

Autor: Alen Hasikić, 10. 3. 2021.

I ove godine, u srijedu 10. ožujka 2021.  uspješno smo sudjelovali u akciji „Zasadi stablo, ne budi panj!. Naše prekrasno dvorište ukrasili smo jednom novom sadnicom jabuke.

U ovoj akciji sudjelovali su učenici drugog razreda, s učiteljicom Mirjanom Laković te pomoćnicom u nastavi Ivom Mendiković. Kao što je i inače običaj u našoj školi prilikom sadnje novih stabala održimo edukativni razgovor s našim domarom.

Kroz razgovor s našim domarom saznali smo puno novih informacija o vrstama jabuka te načinu održavanja sadnica i sl.

Ovom akcijom, ujedno smo doprinijeli i eTwinning projektu u našoj školi koji nosi naziv: 1 jabuka na dan, liječnik iz kuće van!

BUDI PROMJENA KOJU ŽELIŠ VIDJETI U DRUŠTVU

Mahatma Gandhi