Toni Štifanić, 2. mjesto na županijskom natjecanju iz informatike

Autor: Maja Zubalić, 8. 3. 2021.

Učenici naše škole i ove su godine sudjelovali na natjecanju iz informatike. Zainteresiranih je bilo za ukupno tri kategorije, i to: Digitalne kompetencije 5, Digitalne kompetencije  6 i Osnove informatike (8).

Zadatci školske razine natjecanja koja se održala 3. veljače 2021. godine nisu bili nimalo jednostavni. No, učenik Toni Štifanić (5. razred) i učenica Izabela Radetić (8. razred) svojim postignutim uspjehom pozvani su na županijsku razinu natjecanja koja se održala 3. 3. 2021. godine u OŠ Veli Vrh u Puli.

Naš Toni Štifanić zauzeo je 2. mjesto po održanom županijskom natjecanju. Uz nimalo jednostavne zadatke, ali bogatiji znanjem i iskustvom vratili smo se doma s osmijehom  na licu.

Iskreno čestitamo i Toniju i Izabeli na uloženom trudu i vremenu! Bravo!