Svečana podjela svjedodžbi učenicima osmog razreda

Autor: Mladen Majušević, 14. 7. 2020.

Dana 10.srpnja 2020. naši su osmaši po posljednji put u ovoj školi preuzeli svoje svjedodžbe. Iako su rastanci uvijek neugodni i teški, svima - učenicima, njihovim roditeljima i djelatnicima Škole - je bilo lakše jer su bili svjesni da ovaj rastanak ne označava kraj, nego početak jedne nove avanture u svijet za koji smo ih tolike godine pripremali. Razrednica i ravnatelj su se učenicima i roditeljima prigodno obratili, dali im do znanja da su vrata ove škole za njih uvijek otvorena te zaželjeli svu sreću u daljnjem školovanju. Učenicima koji su svih osam razreda prošli s odličnim uspjehom dodijeljene su prigodne nagrade: Zlatno pero, uzrastu i interesu prikladne knjige te mali poklon iznenađenja, a učenici koji su ponosno preuzeli nagradu su: Karolina Jakim, Nina Radovčić, Leon Korenić, Mateo Matošević i Lukas Hatman. Ravnatelj je i učenicima koji su postigli izvrsne rezultate na natjecanjima podijelio nagrade za izuzetan trud i zalaganje. Čestitamo svim učenicima, želimo im sreću u daljnjem školovanju i da se uvijek sjete lijepih dana provedenih u osnovnoj školi Joakima Rakovca.