Popis udžbenika i radnih bilježnica za školsku godinu 2020./2021.

Autor: Mladen Majušević, 10. 7. 2020.

Dragi učenici i roditelji,

UDŽBENICI za učenike od prvog do osmog razreda su besplatni i naručit će ih škola sukladno Zakonu o udžbenicima i drugim obrazovnim materijalima za osnovnu i srednju školu (Narodne novine, broj 116/2018). Učenici će u rujnu preuzeti udžbenike na revers te ih na kraju nastavne godine vratiti školi.

Dodatne komercijalne obrazovne materijale (radne bilježnice, mape i slično) roditelji kupuju i naručuju sami prema objavljenom popisu dodatnih obrazovnih materijala.

Kutije za tehničku kulturu, atlase (u petom razredu) i likovne mape će učenici od petog do osmog razreda naručiti kad počne nastava kod predmetnih učitelja.

U nastavku objave pročitajte sve ostale informacije vezane za udžbenike i dodatne materijale.

1. Popis odabranih udžbenika od strane stručnih aktiva učitelja Osnovne škole Joakima Rakovca koji će se koristiti u školskoj godini 2020./2021. razvrstanih po razredima (nabavlja škola).

2. Popis drugih obrazovnih materijala koje su odabrali učitelji za korištenje u školskoj godini 2020./2021.(radne bilježnice, atlasi…) razvrstani po razredima (nabavlja roditelj).