UTVRĐIVANJE SPREMNOSTI ZA PRVI RAZRED – novosti!

Autor: Mladen Majušević, 2. 6. 2020.

Obavještavamo roditelje da će se utvrđivanje spremnosti za prvi razred 2020/2021. obaviti za svu djecu u prostorijama škole u razdoblju od 5.6.2020. do 11.6.2020.

Roditeljima će se uputiti telefonski poziv putem kojega se pozivaju na utvrđivanje spremnosti.

Molimo roditelje da prilikom dolaska u školu uđu na glavni ulaz škole i popnu se na kat gdje se nalazi ured stručnog suradnika - pedagoga.

Djeca i roditelji s povišenom tjelesnom temperaturom i /ili respiratornim smetnjama i/ili pod sumnjom na zarazu COVID-19 ne dolaze na testiranje, te se u tom slučaju moli roditelje da kontaktiraju stručnu službu škole na broj 052 448-104.

Stručna služba - pedagog