NOVO - Organizacija nastave za učenike od 1. do 4. razreda od 25. svibnja

Autor: Mladen Majušević, 21. 5. 2020.

Poštovani roditelji, učenika  1. do 4. razreda!

Od 25. svibnja postoji mogućnost organiziranjiranja nastave prema Uputama HZJZ-a. Molimo sve roditelje da se interno jave razrednicama svoje djece o uključivanju njihovog djeteta u pohađanje nastave u školi. O tome ćete dobiti jasan upit putem ustaljenog komunikacijskog kanala (Viber grupa) u toku današnjeg dana (četvrtak, 21.5.).

Nove  Preporuke za organizaciju rada u razrednoj nastavi i upute za vrednovanje i ocjenjivanje MZO-a pročitajte  OVDJE.

Napomena:

- Škola će osigurati prehranu  u školskoj kuhinji za učenike koji su se i ranije hranili u školi prema prilagođenom rasporedu podjele obroka.

- Rad produženog boravka još uvijek nije definiran s osnivačem - Gradom i Općinom - ali se na tome intenzivno radi u dogovoru s HZJZ-om i ZZJZIŽ-om.

- Mogućnost organiziranog prijevoza učenika koji su ga prije koristili postoji. Detalje o prijevozu možemo definirati nakon iskazanog interesa o istom.

- Nastava za učenike bit će organizirana iz svih predmeta.