Dostupne lektire u elektroničkom obliku i novootvorena Knjižnica na Facebooku za sve koji žele čitati

Autor: Mladen Majušević, 1. 4. 2020.

Ukoliko niste stigli posuditi knjigu ili se samo želite malo odmoriti i poslušati neku priču s popisa lektire, na stranici ovdje nalaze se mnoga književna djela (36 osnovnoškolskih i 36 srednjoškolskih). Knjige se mogu čitati i slušati na tabletu, mobitelu, e-čitaču ili računalu. Za pristup sadržaju trebate se prijaviti svojim elektroničkim identitetom AAI@Edu.HR i knjiga dolazi k vama.

Naša je vrijedna knjižničarka otvorila na Facebooku - Knjižnicu OŠ sv. Lovreč - Vrsar, koju možete pronaći na ovoj poveznici.

Ove poveznice, ali i neke druge, bit će dostupne i s desne bočne strane - modul Virtualna knjižnica - u svojim gumbovima.

Želim vam ugodno čitanje i slušanje, marljivo učenje i da se što prije vidimo u našoj knjižnici!