OBAVIJEST za učenike i roditelje predmetne nastave

Autor: Mladen Majušević, 15. 3. 2020.

Dragi učenici, učitelji  i poštovani roditelji,

u skladu sa Smjernicama za organizaciju nastave na daljinu uz pomoć IKT (MZO, od 11. ožujka 2020.) i misleći na učitelje koji rade na više škola, objavljujemo link koji vodi u virtualne razredne odjele/učionice predmetne nastave.

Oni koji su se uspješno prijavili u Microsoft office 365 za škole mogu slobodno koristiti sljedeći link kako bi dnevno sudjelovali u aktivnostima virtualnih učionica.

Linkove možete pronaći

OVDJE (5. razred),

OVDJE (6. razred),

OVDJE (7. razred),

OVDJE (8. razred)

Učenici 5. razreda, koji se još uvijek nisu uspjeli prijaviti u sustav MS Office 365 za škole, obrazovne materijale i upute za rješavanje istih mogu pronaći na web stranici Škole na linku koji se nalazi OVDJE!

Spotska televizija

Od ponedjeljka, 16. ožujka, viši razredi osnovne škole (5., 6., 7. i 8. razred) i srednjoškolci će imati mogućnost pratiti online nastavne sadržaje i putem Sportske televizije.

Napominjemo kako će se nastava na daljinu u OŠ Joakima Rakovca odvijati prema ustaljenom rasporedu sati naše škole, a obrazovni sadržaji koje će emitirati Sportska televizija mogu služiti kao nadopuna.