Obavijest o obustavi nastave

Autor: Mladen Majušević, 12. 3. 2020.

Poštovani roditelji, dragi učenici

U skladu sa naputkomnadležnih službi obavještavamo vas da se od petka, 13. ožujka nastava u svim školama Istarske županije neće održavati do daljnjega.

Tijekom današnjeg dana uspostavljen je sustav koji će podržavati nastavu na daljinu. Tijekom sutrašnjeg dana učenici će biti povezani u svoje virtualne učionice te će se otpočeti s nastavom.

Preduvjeti koje moramo ispuniti za takav oblik nastave su:

1. Učenici predmetne nastave MORAJU poznavati svoj AAI identitet. (mail adresa i zaporku) kako bi se mogli uključiti u virtualnu nastavu.
    Provjeru možete izvršiti ovdje: https://webmail.carnet.hr/login.php.
    Ako su podatci izgubljeni ili netočni (lozinka) javiti se u tajništvo škole na 052 448 104.
  2. Učenici 5. i 7. razreda će koristiti u nastavi na daljinu tablete koje su preuzeli od škole. Ako žele mogu koristiti i neko drugo računalo koje imaju kod kuće.
  3. Roditelji učenika razredne nastave će s razrednicom koristiti komunikacijski kanal viber grupu kako bi brže komunicirali. Ovaj oblik komunikacije mogu koristiti i razrednici premetne nastave.

Nastava na daljinu će se odvijati:

• u virtualnim učionicama, koje će se formirati u sustavu Edmodo, za predmetnu nastavu
  • na HTV3 i putem direktne komunikacije putem viber grupe za razrednu nastavu

Sve novosti vezane uz daljnji tijek nastave bit će objavljene na web stranici škole, preko razrednika, predmetnih nastavnika ili ravnatelja, odnosno predstavnika u Vijeću roditelja. Stoga molimo roditelje i učenike da prate web stranicu škole.

Ravnatelj:

Mladen Majušević, prof.