Maškare

Autor: Katerina Zgrablić, 3. 3. 2020.

Veselo, razigrano i raspjevano bilo je u utorak 25. veljače kada su našom školom zavladale maškare. Učenici su u školu došli u svojim zanimljivim kostimima koje su nakon trećeg sata u veseloj povorci po sv. Lovreču pokazali i svojim sumještanima. Prava zabava uslijedila je tijekom zadnjih školskih sati kada su u školskoj dvorani održane igre pod maskama. Učenici su se, uz glasno navijanje publike, natjecali u sportskom poligonu i gađanju trica te igrama karijola i ples s metlama. Kako nam je veselo i zabavno bilo najbolje svjedoče fotografije koje možete pogledati u Foto – galeriji.

Izvor: Novinarska grupa