Preporuka postupanja u odgojno-obrazovnim ustanovama - mjere zaštite

Autor: Mladen Majušević, 27. 2. 2020.

Poštovani roditelji, dragi učenici!

U cilju nesmetanog odvijanja odgojno-obrazovnih procesa, a u svjetlu novonastalih uvjeta prijetnje nCoV bolesti (COVID - 19), poznatog kao Koronavirus, objavljujemo Preporuku postupanja u odgojno-obrazovnim ustanovama Hrvatskog zavoda za javno zdravstvo i Preporuku Ministarstva znanosti i obrazovanja.

Osobito skrećemo pažnju na Opće mjere zaštite navedene na drugoj stranici Preporuke HZJZ-a, a koje se odnose na pojačane mjere opće higijene.

U nastojanju da novonastalu situaciju prebrodimo što bezbolnije, molimo vas da se navedenih mjera svi pridržavamo te da pratite web stranice Škole radi možebitnih novih uputa.