Corona virus - obavijest za učenike i roditelje o mjerama opreza

Autor: Mladen Majušević, 25. 2. 2020.

Zbog  opasnosti od  Coronavirusa potrebno je pridržavati se uputa Ministarstva zdravstva  i Ministarstva znanosti i obrazovanja.

Prema uputi Ministarstva znanosti i obrazovanja, preporuka je da škole odustanu od svih putovanja u Italiju.

Ako ste ovih dana vi, ili netko iz obitelji, bili na putovanju u Italiji preporuka je da se javite svom liječniku zbog možebitne potrebne karantene.

Učenike molimo za najveće mjere higijene ruku - dobro prati ruke sa sapunom i tekućom vodom. Od kuće možete nositi mala dezinfekcijska sredstva, a u školi ćemo pripremiti dozatore s dezinfekcijskim sredstvom.

Što manje dirajte sluznicu (nos, usta, oči..)

Učionice što češće treba prozračivati.

Obavezno proučite plakate  na našoj web stranici ili stranici Ministarstva zdravstva, s roditeljima pratite medije i sve upute vezano uz  pojavu Coronavirusa.