Valentinovo u našoj školi

Autor: Katerina Zgrablić, 14. 2. 2020.

Zlatno sunce probudilo nas je jutros iz sna poželjevši nam svojim velikim osmjehom sve najbolje za Valentinovo, dan kada na poseban način slavimo ljubav. Ljubav nas uvijek nadahnjuje, bez obzira radi li se o ljubavi prema članovima obitelji, prema prijateljima ili nekoj posebnoj osobi. I ove su godine učenici sedmog razreda, nadahnuti ovim nježnim osjećajem, organizirali proslavu Valentinova u školi. S pripremama su započeli još krajem siječnja kada je raspisan foto – natječaj na temu ljubav, na koji su se mogli prijaviti svi učenici 1.- 8. razreda. Tijekom proteklog je tjedna u holu bio postavljen i sandučić u koji su učenici mogli ubaciti ljubavnu poštu koju su danas ljubavni poštari dijelili po razredima na veliku radost svih učenika. Nakon nastave u holu je održana priredba za koju je svaki razred pripremio po jednu točku, a nastupili su i polaznici dječjeg vrtića, školski zbor te ritmička grupa. Pred kraj priredbe objavljeni su i rezultati foto - natječaja na kojem su nagrađeni sljedeći učenici:

1. mjesto: Petra Braičin (7. razred), Poljubac
  2. mjesto: Leon Dodić (5. razred), Ljubav prema autu
  3. mjesto: Mila Kovačević (3. razred), Prva ljubav – Luka i Sara

Svi učenici koji su se prijavili na natječaj dobili su pohvalnicu za sudjelovanje te mali utješni poklon.

Ljubav, osmijeh, zagrljaj, lijepe riječi i nježan pogled čine život ljepšim i zato ne štedite na njima. Njegujte i dijelite ovaj osjećaj s dragim osobama tijekom cijele godine!

Sretno Valentinovo! heart

Fotografije se nalaze u Foto-galeriji.