Budi uspješan - Postani majstor: Promocija strukovnih zanimanja

Autor: Mladen Majušević, 10. 2. 2020.

Obrtnička komora Istarske županije u suradnji s udruženjima obrtnika, srednjim školama koje obrazuju učenike za strukovna i srodna zanimanja u Istarskoj županiji i Hrvatskim zavodom za zapošljavanje, organiziraju promociju strukovnih zanimanja.

Promocije će se održati u Rovinju u Pučkom otvorenom učilištu, Trg Maršala Tita 3 11. veljače u 18 sati, u Pazinu u Plavoj dvorani Gimnazije i strukovne škole Jurja Dobrile 11. i 12. veljače u 17 sati, a u Poreču će se promocija održati 13. veljače u 17 sati u Obrtničkom domu, Partizanska 5/A.

Cilj promocije jest pružiti učenicima završnih razreda osnovnih škola i njihovim roditeljima informaciju o mogućnostima nastavka obrazovanja te perspektivi koju pruža odabir strukovnog zanimanja.

Priloženi dokumenti:
Plakat_Poreƒ_(002).pdf (12.32 MB)