Koncert glazbenih talenata

Autor: Katerina Zgrablić, 23. 12. 2019.

Zadnji dan prvog polugodišta u našoj je školi bio ispunjen glazbom, pjesmom, plesom i dobrim raspoloženjem. Za to su zaslužni naši mladi talenti, učenici koji nakon redovne nastave vrijedno uče svirati i plesati, i učiteljica glazbene kulture Lolita Njegovan koja je organizirala današnji koncert. Učenici su nam prezentirali skladbe koje su uvježbali svirati sa svojim mentorima iz Umjetničke škole Poreč i KUD-a Matka Laginje Sveti Lovreč, a po prvi puta je na koncertu u školi nastupio i Puhački komorni orkestar KUD-a Matka Laginje kojeg je pripremio dirigent Petar Janko.

Nastupili su:

1. Zbor: Dječak s bubnjem, pratnja - Luka Matošević, 5. razred, doboš
  2. Tiffany Terlević, 2. razred, mažoretkinja
  3. Laura Anić, 3. razred, gitara
  4. Eva Palman, 3. razred, flauta
  5. Lana Begić, 3. razred, pjevanje
  6. Erin Pavlić, 5. razred, gitara
  7. Elena Marković, 3. razred, ples
  8. Moreno Terlević, 3. razred, violina
  9. Lara Viktorija Korenić, 6. razred, harmonika
  10. Antonio Mendiković, 6. razred, synthisizer
  11. Petra Braičin, 7. razred, flauta
  12. Sofija Čehić, 7. razred, klavir
  13. Sara Pavlić, 7. razred, harmonika
  14. Puhački komorni orkestar KUD-a Matka Laginje Sveti Lovreč: Massimo Banich, Petra Braičin, Magdalena Hrvatin, Izabela Radetić, Lovro i Lana Janko, Eva Palman, Antonio Mendiković, Marko Ljubešić, Moreno Terlević, Erik Babić, Petar Babić i Luka Matošević.

Publika je toplim pljeskom nagradila sve sudionike, a mi im od srca svima čestitamo na današnjem nastupu uz želju da i dalje nastave njegovati svoje talente!