Održana predstava "Božićna bajkovnica"

Autor: Katerina Zgrablić, 23. 12. 2019.

Pod pokroviteljstvom Općine Sveti Lovreč dana 16. prosinca u školskoj je dvorani održana predstava „Božićna bajkovnica“ u izvedbi Teatra Naranča iz Pule. Predstava je bila namijenjena djeci predškolske dobi i učenicima 1. – 4. razreda. Kroz duhovitu i zanimljivu priču, djeca su se upoznala  s djevojčicom Viki i dječakom Kikijem koji iščekuju dolazak Djeda Mraza u njihovo sirotište. Kiki već gubi nadu da će Djed Mraz doći, a Viki traži način kako da ga oraspoloži. Čekanje krate uprizorenjima nekih od najljepših priča koristeći ono što imaju na raspolaganju -  stvari iz svoje sobe i svoju maštu. Kad se na kraju Djed Mraz ipak pojavio, njihovu veselju nije bilo kraja, a njegovim su dolaskom bili oduševljeni i naši najmlađi. Djedica je nakon predstave svu djecu darivao poklonima.