OBAVIJEST RODITELJIMA I UČENICIMA

Autor: Mladen Majušević, 17. 12. 2019.

Poštovani,

temeljem upute Ministarstva znanosti i obrazovanja, a nakon prethodnog savjetovanja s Učiteljskim vijećem i Vijećem roditelja, objavljujem kako će Škola u ponedjeljak, 23. prosinca 2019. raditi po ustaljenom rasporedu sati (za ponedjeljak), čime ćemo započeti s nadoknadom dana provedenih u štrajku.

Sukladno tome, zimski odmor za učenike počinje u utorak, 24. prosinca 2019. godine i traje do 3. siječnja 2020. godine, s tim da nastava počinje u utorak, 7. siječnja 2020. godine.

Izmijenjeni kalendar rada s potpunim planom nadoknade dana provedenih u štrajku će biti objavljen naknadno.