Izložba likovnih radova Boje izbora

Autor: Katerina Zgrablić, 13. 12. 2019.

Dana 10. prosinca u foajeu gradskog kazališta POU Poreč otvorena je izložba likovnih radova učenika osnovnih škola Istarske županije nastalih kao rezultat natječaja Boje izbora. Ovaj se likovni natječaj provodi u sklopu projekta Moj izbor je zdrav život kojeg provode Zdravi grad Poreč i OŠ Poreč, a cilj projekta je preventivno djelovanje i promocija zdravih životnih izbora i odgovornog ponašanja. U natječaj su se uključili i učenici naše škole te su na izložbi izloženi grupni rad učenika četvrtog razreda, mentorice Sanje Kalčić i zajednički likovni uradak učenica osmog razreda Karoline Jakim i Nine Radovčić. Svim sudionicima natječaja Boje izbora dodijeljena su priznanja. Izložba će biti otvorena dva tjedna.