Sveti Nikola u posjetu školi

Autor: Mladen Majušević, 6. 12. 2019.

Kao i svake godine, tako je i ove Sveti Nikola posjetio sve učenike naše škole noseći sitne darove i šireći dobri duh zajedništva i zadovoljstva.

"Naoružan" svojim pastoralom i s (pre)visokom mitrom na glavi, pod gustom je bradom obišao  svu djecu, zaželio im puno sreće i, kao i svake godine, od njih tražio da budu dobri kako bi se dogodine opet mogao vratiti. Praćen oduševljenim pogledima najmlađih i simpatičnim komentarima onih nešto starijih, strpljivo je ponavljao kako je ove godine Krampus zaobišao naš kraj jer za njim jednostavno nije bilo potrebe.

Za kraj, sa svakim se razredom fotografirao kako bi time nadopunio svoju kolekciju lijepih sjećanja.

Kako je to izgledalo, pogledajte u našoj foto-galeriji!