Obavijest o odabranim udžbenicima za šk. god. 2019./2020. za 2., 3., 4., 6., 7. (osim biologije, kemije i fizike) i 8. razred - VAŽNO

Autor: Katerina Zgrablić, 3. 7. 2019.

Odlukom Ministarstva znanosti i obrazovanja RH u Državnom proračunu osigurana su financijska sredstva za nabavu udžbenika za školsku 2019./2020. godinu, sukladno Zakonu o udžbenicima i drugim obrazovnim materijalima za osnovnu i srednju školu.

Svim učenicima su osigurani besplatni udžbenici za redovne i izborne predmete, njihovu će nabavu izvršiti Škola i oni postaju vlasništvo Škole.

Radni materijal (radne bilježnice, zbirke zadataka, atlase i ostale obrazovne materijale) za 2., 3., 4., 6., 7. i 8. razred nabavljaju učenici, tj. roditelji/skrbnici sami.

Popis udžbenika i radnog materijala za 2., 3., 4., 6., 7. (bez biologije, kemije i fizike) te 8. razred nalazi se u privitku.

2. razred

3. razred

4. razred

6. razred

7. razred (bez biologije, fizike i kemije)

8. razred

Likovne mape (ALFA d.d.) za učenike 5.-8. razreda naručit će se preko Škole, a roditelji/skrbnici će ih platiti u rujnu.