Izlet u Zagreb

Autor: Katerina Zgrablić, 26. 5. 2019.

Učenici trećeg i četvrtog razreda su u pratnji učiteljica Sanje Kalčić i Mirjane Laković bili na jednodnevnom izletu u Zagrebu u petak 17. svibnja.

Na put smo krenuli u šest sati ujutro. Po dolasku u Zagreb najprije smo posjetili Tehnički muzej Nikola Tesla.  Nakon obilaska muzeja prošetali smo glavnim zagrebačkim trgom, Trgom bana Josipa Jelačića, te otišli na ručak i kratki odmor u restoran.  Uslijedio je razgled zagrebačkih znamenitosti.  Uspinjačom smo se popeli na Gradec. Imali smo priliku čuti legende i mnoge zanimljivosti o prošlosti Zagreba. Naš posjet glavnome gradu završio je posjetom Zoološkom vrtu. Umorni, ali zadovoljni, kućama smo se vratili u kasnim večernjim satima.

Izvor: Lana Janko i Lana Radovčić, 4. razred