Poziv na svečano zatvaranje likovnih natjecanja

Autor: Katerina Zgrablić, 23. 5. 2019.

U  ponedjeljak 27. svibnja 2019. od 11:00 sati do 11:45 sati u holu Osnovne škole Joakima Rakovca u Svetom Lovreču Pazenatičkom održat će se svečano zatvaranje likovnih natjecanja koja su organizirana u sklopu „Programa izobrazno-informativnih aktivnosti o održivom gospodarenju otpadom“. Na svečanom zatvaranju biti će proglašeni najbolji radovi, a pobjedničkim razredima dodijeliti će se prigodne nagrade! Pridružite nam se! Projekt su zajednički realizirale Općine Tar-Vabriga – Torre-Abrega, Vrsar – Orsera, Funtana – Fontane, Sveti Lovreč, Vižinada – Visinada, Višnjan – Visignano, Kaštelir-Labinci – Castelliere-S.Domenica i Usluga Poreč d.o.o. Ukupna vrijednost projekta iznosi 596.838,88 kn od čega je 500.000,00 kn (83%) bespovratnih sredstava potpore Europske unije. Organizacija natjecanja sufinancirana je u okviru Operativnog programa Konkurentnost i kohezija, iz Europskih strukturnih i investicijskih fondova.

Veselimo se vašem dolasku!