Mijenjamo uloge 2019.

Autor: Katerina Zgrablić, 28. 4. 2019.

Dana 17. travnja 2019. godine održan je školski projekt Mijenjamo uloge u sklopu kojeg su učenici sedmog i osmog razreda na jedan dan preuzeli uloge svojih učitelja, ali i ravnatelja, pedagoginje, školske knjižničarke, domara i spremačica. Pripreme za provedbu projekta počele su nakon objavljivanja Natječaja za učitelje i osoblje škole na koji su se javljali zainteresirani učenici predavanjem  zamolbe i životopisa. U pripremanju za provedbu zamjene uloga pomagali su im učitelji i ostali djelatnici. Svi zamjenski učitelji i djelatnici vrlo su savjesno pristupili zadatku i uspješno su odradili zamjenu uloga.