Književni susret s hrvatskom književnicom Melitom Rundek

Autor: Ludmila Pauletić, 15. 3. 2019.

U srijedu, 13. ožujka, u našoj školi je boravila poznata hrvatska književnica Melita Rundek.

Književnicu poznajemo kao autoricu književnih djela  „Psima ulaz zabranjen“ (roman uvršten u lektiru za 6. razred), „Haj, ja sam online“, „ Hrvač“, „Izgubljena u ormaru“ i mnoge druge. Učenici su kroz susret mogli doznati puno o nagradama koje je primila za svoje pisanje. Spisateljica je bila veoma neposredna i lako je uspostavila kontakt s učenicima. U ugodnom druženju s višim razredima brzo je prošlo predviđeno vrijeme za književni susret. Na kraju su učenici spisateljici postavili pitanja, ali razgovor je ubrzo prekinulo školsko zvono.