Božićna priredba

Autor: Katerina Zgrablić, 21. 12. 2018.

U punoj školskoj dvorani  održana je tradicionalna božićna priredba dana 18. prosinca 2018. godine.  Posjetitelji su uživali u pravoj božićnoj atmosferi ispunjenoj stihovima, glazbom i plesom. Kroz program su nas vodili Erika i Leonard, učenici osmog razreda.

U prvom dijelu programa nastupili su polaznici područnog odjela Dječjeg vrtića Radost. Školski zbor pjevao je vesele božićne pjesme, članice recitatorske skupine izvele su recitacije pjesama ''Božić'' i ''Polnoćka''. Učenici prvog razreda sve su razveselili pjesmom i plesom, a svojim plesnim umijećem oduševile su nas i članice ritmičke skupine te učenici drugog razreda koji su plesali valcer. Na kraju priredbe svi smo zajedno pjesmom dozvali Djeda Mraza koji je u školskome holu darivao svu dobru djecu.

Voditeljski par Erika i Leonard